Omega Cardio®
Suplement diety

Suplement diety OmegaCardio® zawiera specjalnie skomponowaną unikalną formułę składników czynnych: kwasy omega-3 (EPA i DHA), bezzapachowy czosnek i resweratrol.

Wskazania:  

  • dla prawidłowego funkcjonowania serca
  • w celu regulacji poziomu cholesterolu
  • dla prawidłowego krążenia krwi
  • dla prawidłowego profilu lipidowego i regulacji poziomu triglicerydów
  • jako uzupełnienie diety w cenne dla zdrowia kwasy omega-3
Działanie preparatu

Kwasy omega-3 (EPA i DHA) wykazują pozytywny wpływ na serce i przyczyniają się do jego prawidłowego funkcjonowania. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania co najmniej 250 mg EPA i DHA dziennie. Tyle zawiera już 1 kapsułka OmegaCardio®.  Wytyczne Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego zalecają stosowanie kwasów omega-3.

Bezzapachowy czosnek reguluje poziom cholesterolu i lipidów, pomaga zachować prawidłowy stan naczyń krwionośnych, ułatwia przepływ krwi w mikronaczyniach, wspiera pracę układu krążenia i zdrowie serca, zwiększa właściwości obronne organizmu wzmacniając układ odpornościowy. 1 kapsułka OmegaCardio® zawiera równowartość aż 5 g czosnku!

Resweratrol - wpływa korzystnie na prawidłowe krążenie krwi i stan naczyń.

 

Sposób użycia

Dorośli: 1-3 kapsułki dziennie podczas posiłku, popijając niewielką ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.Korzystne działanie składników preparatu, o którym mówią oświadczenia zdrowotne wynika z odpowiedniej ilości składników aktywnych stosowanych zgodnie ze sposobem użycia.

Środki ostrożności:

Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące ze względu na brak badań potwierdzających bezpieczeństwo stosowania preparatu w tym okresie. Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe lub planujące zabiegi chirurgiczne powinny skonsultować z lekarzem stosowanie preparatu.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące ze względu na brak badań potwierdzających bezpieczeństwo stosowania preparatu w tym okresie. Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe lub planujące zabiegi chirurgiczne powinny skonsultować z lekarzem stosowanie preparatu.

Opakowanie

60 kapsułek

Ważne informacje

Preparat zawiera składniki najwyższej jakości. Każda partia produktu jest dwukrotnie badana pod kątem ich czystości, zarówno w laboratorium u producenta, jak i w Polsce.

 

BEZ GLUTENU     •    BEZ LAKTOZY    •     MOŻE BYĆ STOSOWANY PRZEZ DIABETYKÓW

 

Przechowywanie:

Preparat należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej

Skład

Zawartość składników

Składniki: 1 kapsułka zawiera       3 kapsułki zawierają
Olej rybi 1000 mg (1) 3000 mg (1)
w tym:    

EPA (kwas eikozapentaenowy)

180 mg (1) 540 mg (1)
DHA (kwas dokozaheksaenowy) 120 mg (1) 360 mg (1)
Ekstrakt z czosnku bezzapachowy 50 mg (3) 150 mg (4)
Resweratrol 10 mg (1) 30 mg (1)
Witamina E 6,6 mg (5) 55% (2) 19,8 mg (5) 165% (2)

(1) Zalecane dzienne spożycie nie zostało określone;
(2) Procent zalecanego dziennego spożycia;
(3) Ekwiwalent 5000 mg (5 g) świeżego czosnku;
(4) Ekwiwalent 15000 mg (15 g) świeżego czosnku;
(5) Ekwiwalent alfa-tokoferolu

Składniki: olej rybi (z sardynek, anchois), żelatyna, mulgator: monostearynian glicerolu, bezzapachowy ekstrakt z czosnku, emulgator: lecytyna sojowa, witamina E (D-alfa-tokoferol), resweratrol, barwnik: tlenek żelaza czerwony, barwnik: tlenek żelaza żółty.

eSklep