OmegaForte®
Suplement Diety
Mocne Serce
65% koncentracja oleju rybiego!

Dzięki wykorzystaniu najnowszej wiedzy naukowej oraz dostępowi do innowacyjnych procesów technologicznych powstał suplement diety OmegaForte® o wysokiej, 65%zawartości kwasów omega-3 w każdej kapsułce! Tak silne skoncentrowanie kwasów omega-3 sprawia, że możemy zalecać stosowanie już od jednej kapsułki dziennie. Zapewnia to wygodę stosowania, przy zachowaniu dużej ilości kwasów omega-3.

Suplement diety OmegaForte® zawiera olej z ryb, który jest źródłem cennych dla organizmu człowieka kwasów omega-3. Kwasy omega-3: EPA i DHA pozyskiwane są z ryb mórz zimnych. Ryby te żyją na dużych głębokościach, gdzie woda jest krystalicznie czysta. Kwasy tłuszczowe omega-3 należą do grupy niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, które trzeba dostarczać wraz z dietą, gdyż organizm człowieka nie ma zdolności ich syntezy.

Czy wiesz, że…?

Nie każdy preparat z kwasami omega-3 jest tak samo wartościowy. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na całkowitą ilość oleju rybiego. Im jest go więcej, tym lepiej. Olej rybi zawiera naturalnie około 30% drogocennych kwasów omega-3. Może jednak zostać poddany procesowi koncentracji, aby zawierał ich nawet 65%, czyli ponad dwa razy tyle. Jeśli wybierzemy preparat, który ma 1 g oleju i dodatkowo jest skoncentrowany do 65%, to dla efektywnego działania wystarczy tylko 1 kapsułka dziennie.

OmegaForte® polecany jest jako uzupełnienie diety w składniki ważne dla zachowania układu sercowo naczyniowego w dobrym stanie, a przez to również wzmocnienia organizmu. Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych, zwłaszcza jesli stosują one dietę ubogą w kwasy omega-3, których najbogatszym źródłem sa tłuste ryby morskie.

Wskazania:
  • dla prawidłowego funkcjonowania serca
  • dla wzmocnienia organizmu
Działanie preparatu

 

Kwasy omega-3:

  • wykazują pozytywny wpływ na serce i przyczyniają się do jego prawidłowego funkcjonowania
  • korzystne działanie występuje w przypadku spożywania co najmniej 250 mg EPA i DHA dziennie

Witamina E, zwana „witaminą młodości” zawarta w OmegaForte® pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Dzięki swoim właściwościom przeciwutleniającym, chroni także kwasy omega-3 i zapewnia większą trwałość preparatu.

Sposób użycia

Dorośli: 1 kapsulka dziennie podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Produkt przeznaczony do stosowania w czasie niskiego spożycia ryb. Przy dłuższym przyjmowaniu wskazana jest konsultacja lekarska. Korzystne działanie składników preparatu, o którym mówią oświadczenia zdrowotne wynika z odpowiedniej ilości składników aktywnych stosowanych zgodnie ze sposobem użycia.

Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe powinny skonsultować stosowanie preparatu z lekarzem.

Przeciwdziałanie

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe powinny skonsultować stosowanie preparatu z lekarzem.

Opakowanie

60 kapsułek.

Ważne informacje

Preparat zawiera składniki najwyższej jakości. Każda partia produktu jest dwukrotnie przebadana pod kątem ich czystości, zarówno w laboratorium u producenta, jak i w Polsce.

BEZ GLUTENU     •    BEZ LAKTOZY    •     MOŻE BYĆ STOSOWANY PRZEZ DIABETYKÓW 

Przechowywanie: Preparat należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej.

Skład

1 kapsułka zawiera:

Olej rybi 1000 mg
Kwasów omega-3 650 mg
w tym:  

EPA (kwas eikozapentaenowy)

330 mg
DHA (kwas dokozaheksaenowy) 220 mg
inne kwasy omega-3 100 mg
Witamina E (D-alfa-tokoferol) 5 mg* (41,6%**)

* ekwiwalent alfa-tokoferolu; **procent zalecanego dziennego spożycia

Składniki: olej rybi (z sardynek, anchois), witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu), przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli oraz żelatyna.

 

eSklep