NutroPharma to polska firma obecna na rynku od 1990 roku. Od ponad 30 lat oferujmy wysokiej jakości suplementy diety oraz żywność specjalnego przeznaczenia medycznego. Dostarczamy oparte na dowodach naukowych receptury produktów oraz wspieramy konsumentów w specyficznych potrzebach żywieniowych. Oferowane przez firmę rozwiązania stanowią rzetelne wsparcie wczesnej profilaktyki prozdrowotnej. NutroPharma opiera swoją działalność na współpracy z wieloma wybitnymi naukowcami i praktykami z kraju oraz z zagranicy, dba o właściwy przekaz merytoryczny i wspiera swoje produkty badaniami klinicznymi.

W bogatej ofercie firmy znajdują się marki  wspierające pary w okresie okołokoncepcyjnym i  koncepyjnym jak np.  linia produktów Miovelia, Nucleox, oparty na opatentowanej formule innowacyjny femaltiker plus czy linia dynamicznie zmieniającej się marki Prenatal, która od lat dostosowuje swój skład do najnowszych rekomendacji i trendów żywieniowych. Produkty firmy NutroPharma wspierają również osoby dbające o właściwe wsparcie diety np. produktami bogatymi w kwasy omega-3 (Omega cardio, Omegar Artre) jak również składnikami wspierającymi odporność – marka Zilavir.

Produkty firmy NutroPharma cechuje również szczególna dbałość o ich jakość i bezpieczeństwo. Firma z własnej inicjatywy wdrożyła autorski program NQS czyli NutroPharma Quality System. Program ten zapewnia właściwy background naukowy produktów oraz przeprowadzanie badań jakościowych i ilościowych każdej partii w niezależnych, akredytowanych laboratoriach, na co firma posiada stosowne certyfikaty.

Motto firmy brzmi „ wszystko co robimy jest wszystkim w co wierzymy”, stąd też wynika wieloletnie zaangażowanie firmy w akcje społeczne m. in. związane z karmieniem piersią, promowaniem zaufania wobec dowodów naukowych oraz wiedzy farmaceutów. Nasze działania cechuje wiara w naukę i jej siłę przekazu. Dlatego wspieramy wiedzę lekarzy, farmaceutów, doradców laktacyjnych oraz konsumentów wieloma działaniami edukacyjnymi.

Liczne wyróżnienia oraz nagrody, a przede wszystkim zaufanie klientów, umiejscawiają NutroPharmę wśród liderów swojej branży.

eSklep