AQUAfemin® HYDRO HARMONY
NOWOŚĆ
Suplement diety

SKŁADNIKI PREPARATU KORZYSTNIE DZIAŁAJA NA:

- USUWANIE WODY

- REDUKOWANIE CELLULITU WODNEGO

- WSPOMAGANIE ODCHUDZANIA

Działanie

Suplement diety AQUAfemin ®HYDRO HARMONY zawiera roślinne składniki , które aktywnie wspomagają organizm kobiety w naturalnej eliminacji wody i tym samym ograniczają dyskomfort związany z obecnością dużej ilości wody w organizmie( perz, pokrzywa i cykoria). Dodatek cykorii działa wspomagająco w programach utraty masy ciała. Szczególnie polecany dla kobiet, które zmagają się z występowaniem dużej ilości wody w organizmie. Obecność dużej ilości wody w organizmie kobiety zwykle związana jest ze zmianami równowagi hormonalnejw trakcie cyklu miesiączkowego (zwłaszcza w jego II fazie) lub spowodowana jest stosowaniem doustnych środków antykoncepcyjnych.

Czy wiesz, że… ekstrakt z ziarna zielonej kawy zawiera dużą ilość kwasu chlorogenowego. Jego działanie opiera się na zmniejszeniu wchłaniania węglowodanów dostarczanych z pożywienia.

Sposób użycia

1-2 kapsułki dziennie podczas posiłku, szczególnie w drugiej fazie cyklu miesiączkowego. Preparat można stosować wraz z AQUAfemin® DETOX, który zalecany jest do stosowania w pierwszej fazie cyklu miesiączkowego.  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Korzystne działanie składników preparatu , o którym mówią oświadczenia zdrowotne wynika  z odpowiedniej ilości składników aktywnych stosowanych zgodnie ze sposobem użycia.

 

 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Kobiety w ciąży i karmiące nie powinny stosować preparatu.

Opakowanie

60 kapsułek

32,4 g

Ważne informacje

Osoby cierpiące na schorzenia nerek i stosujące leki moczopędne mogą stosować produkt po konsultacji z lekarzem.

 Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

1 kapsułka

2 kapsułki

Pokrzywa (Urtica dioica) ziele, ekstrakt 20:1

175 mg

350 mg

Perz ( Agropyron repens ) , kłącze, ekstrakt 20:1

125 mg

250 mg

Zielona kawa ( Coffea arabica ), ekstrakt ziarna,45% kwasu chlorogenowego

7,5 mg

15 mg

Cykoria ( Cichorium intybus), korzeń ekstrakt 5:1

2 mg

4 mg

 

SKŁADNIKI: Pokrzywa, mąka ryżowa, perz, żelatyna, barwniki: Candurin Silver Fine ( nośnik : krzemian glinowo-potasowy, barwnik: dwutlenek tytanu), błękit brylantowy FCF; zielona kawa, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; cykoria.

eSklep