AQUAfemin®
DETOX & HYDRO HARMONY
Suplement diety

 Dokonaj pozytywnej zmiany dla zdrowia, urody i lepszego samopoczucia.

 WSKAZANIA:

  • wspomaganie pracy wątroby,
  • wspomaganie równowagi hormonalnej, co ma wpływ na prawidłowy przebieg cyklu miesiączkowego,
  • wspomaganie usuwania wody z organizmu (nabrzmiałe okolice oczu, twarzy i kończyn) dzięki pokrzywie, perzowi i cykorii.

Suplement diety AQUAfemin® to najchętniej polecany przez farmaceutów produkt roku 2013, 2014 oraz 2015 w kategorii preparatów odwadniających.

Właściwości: Suplement diety AQUAfemin® detoks&hydro harmony to dwufazowy preparat, który składa się z 2 typów kapsułek do stosowania w I oraz II fazie cyklu miesięcznego. Składniki dobrano tak, aby w każdej fazie aktywnie wspomagać organizm kobiety oraz ograniczać nieprzyjemności takie jak złe samopoczucie związane z wahaniami hormonalnymi czy zatrzymanie wody. Powolne usuwanie wody z organizmu może prowadzić do gromadzenia się jej w okolicach oczu, twarzy oraz kończyn i skutkowac nabrzmieniami w tych miejscach.

 

 Kapsułka I fazy zawiera aktywny składnik HORMON BALANCE (Chlorella vulgaris i witamina B6):

  • Sproszkowane algi morskie (Chlorella vulgaris) o wysokiej zawartości przeciwutleniaczy oraz unikalnej zdolności do wiązania toksyn i metali ciężkich wpływają korzystnie na pracę wątroby i ogólną detoksykację organizmu.  
  • Witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej wpływając przez to korzystnie na samopoczucie.

 Kapsułka II fazy  zawiera:

  • Ekstrakt z zielonej kawy o dużej zawartości kwasu chlorogenowego oraz cykorię. Cykoria wspomaga utratę masy ciała poprzez regulowanie poziomu glukozy. To właśnie skoki stężenia glukozy powodują nagłe napady głodu.  
  • Ekstrakty z perzu i pokrzywy. Te naturalne składniki roślinne  wspomagają usuwanie wody z organizmu. Są szczególnie polecane przy nabrzmieniach i gromadzeniu wody.

Czy wiesz, że….

Chlorella może wspierać usuwanie nadmiaru estrogenu z organizmu, poprzez przekształcanie go w związki nieaktywne biologicznie. Nadmiar tego hormonu wraz z niedoborem progesteronu został powiązany z wahaniami nastroju oraz retencją wody w organizmie. 

Shi W. et al. Environ Sci Pollut Res Int. 2010;17(4):824-33

Działanie

Suplement diety AQUAfemin® detox&hydro harmony to dwufazowy preparat, który składa się z 2 typów kapsułek do stosowania w I oraz II fazie cyklu miesiączkowego. Składniki dobrano tak, aby w każdej fazie aktywnie wspomagać organizm kobiety oraz ograniczać nieprzyjemności takie jak złe samopoczucie związane z wahaniami hormonalnymi czy zatrzymanie wody. Powolne usuwanie wody z organizmu może prowadzić do gromadzenia się jej w okolicach oczu, twarzy oraz kończyn i skutkować nabrzmieniami w tych miejscach.

Sposób użycia

1-2 kapsułki I fazy na dzień od 1 do 14 dnia cyklu oraz 1-2 kapsułki II fazy na dzień od 15 dnia do końca cyklu, podczas posiłku.

Pierwszy dzień cyklu to dzień wystąpienia miesiączki. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Korzystne działanie składników preparatu, o którym mówią oświadczenia zdrowotne wynika z odpowiedniej ilości składników aktywnych stosowanych zgodnie ze sposobem użycia.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Kobiety w ciąży i karmiące nie powinny stosować preparatu.

Środki ostrożności: Osoby cierpiące na schorzenia nerek i stosujące leki moczopędne mogą stosować produkt po konsultacji z lekarzem.

Opakowanie

Opakowanie: 30 + 30 kapsułek

Ilość netto: 32,4 g

Ważne informacje

Najlepiej spożyć przed końcem: data minimalnej trwałości na spodzie opakowania.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

 

Producent: NUTROPHARMA Sp. z o.o.

ul. Jedności 10 A, 05-506 Lesznowola

Opakowanie: 30 + 30 kapsułek

Ilość netto: 32,4 g

www.nutropharma.pl

Skład

 

1 kapsułka I fazy zawiera:  2 kapsułki I fazy zawierają:

Chlorella vulgaris

400 mg

800 mg

Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)

0,7 mg (50%*)

1,4 mg (100%*)

     

 

1 kapsułka II fazy zawiera:

2 kapsułki II fazy zawierają:

Pokrzywa (Urtica dioica), ziele, ekstrakt 20:1

175 mg

350 mg

Perz (Agropyron repens), kłącze, ekstrakt 20:1

125 mg

250 mg

Zielona kawa (Coffea arabica), ekstrakt ziarna, 45% kwasu chlorogenowego

7,5 mg

15 mg

Cykoria (Cichorium intybus), korzeń, ekstrakt 5:1

2 mg

4 mg

* procent referencyjnych wartości spożycia

 

Składniki:

• kapsuła fazy I (1-14 dzień) biało-zielona:

sproszkowane algi Chlorella vulgaris, żelatyna, barwniki: dwutlenek tytanu, miedziowe kompleksy chlorofili; substancje przeciwzbrylające: krzemian glinowo-potasowy, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, pasteryzowany proszek ryżowy, chlorowodorek pirydoksyny. Zawiera źródło fenyloalaniny.

• kapsułka fazy II (15-30 dzień) biało-niebieska:

pokrzywa, mąka ryżowa, perz; żelatyna, barwniki: dwutlenek tytanu, błękit brylantowy FCF, substancja przeciwzbrylająca: krzemian glinowo-potasowy, zielona kawa, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; cykoria.

eSklep